Sprzedaż wózków widłowych

forklift3

Nasza firma prowadzi sprzedaż wózków widłowych oraz wózków magazynowych wiodących światowych producentów – wśród nich marki takiej jak Nissan, Komatu, Mitsubishi, Toyota, Hyster, Linde. Aku-Bat zapewnia również serwis wózków widłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo używane wózki widłowe jak również nowe wózki widłowe. Nowe widlaki objęte są dwuletnią gwarancja, a na używane wózki udzielamy 6-miesięcznej gwarancji. Nowe wózki widłowe dostępne są w licznej specyfikacji użytkowej, co oznacza możliwość znacznego zwiększenia użycia. Używane wózki widłowe o udźwigach od 1000 do 5000 kg są dostępne w naszym magazynie bez konieczności oczekiwania na kompletację zamówienia. Maszyny firmy Aku-Bat to gwarancja profesjonalizmu działań; w każdych okolicznościach.

Produkty w naszej ofercie  wyróżnia łatwość obsługi – teraz szybko możecie Państwo podjąć się realizacji określonych zaplanowanych czynności. W ofercie firmy Aku-Bat można znaleźć widlaki elektryczne, wysokoprężne, benzynowe oraz gazowe. Sprzedaż wózków widłowych wzmocniona jest profesjonalnym doradztwem użytkowym; wskazujemy na zalety i funkcjonalność naszego sprzętu, przekazujemy również cenne, praktyczne informacje na temat konkretnego sposobu użycia. Aku-Bat prowadzi także serwis wózków widłowych – fachowo i szybko. Nasze wózki widłowe – Toyota, Nissan, Komatu, Mitsubishi – dostępne są w modelach o różnym udźwigu oraz wysokości podnoszenia. Pozwala to nam dobrać maszyny pod konkretne oczekiwania zgłaszane przez klientów. Zainteresowanym Klientom proponujemy również wynajem wózków widłowych.

W związku z faktem, że wszystkie maszyny w tym typie z dniem 18 sierpnia 2003 r są objęte obligatoryjnym Dozorem Technicznym (Dz.U, Nr 28 Poz.240), sprzedawane przez nas wózki  posiadają dokumentację potrzebną do rejestracji w UDT. Przepis ten nakłada na użytkownika obowiązek zgłoszenia i zarejestrowania wózków widłowych w odpowiednim Urzędzie Dozoru Technicznego oraz przestrzegania wymagań UDT w zakresie eksploatacji i konserwacji zgodnie z ustawą.

Kontakt

AKU-BAT Wózki Widłowe

Adres: ul. Sikorskiego 86, 05-200 WOŁOMIN

Godziny pracy: poniedziałek-piątek, 8-16

Telefony: +48 22 787 88 82
+48 602 620 451
+48 504 293 300

E-mail: aku-bat@aku-bat.pl

google map on my website
Formularz kontaktowy